Olay, öğle saatlerinde Yenişehir Mahallesinde meydana geldi. Sıcaktan bunalan Mehmet Kağan İpek (11) ile Mehmet Harun Güneş (11), serinlemek için yağmur suyuyla oluşan gölete girdi. Bir süre sonra suda çırpınan 2 çocuğu gören mahalleli, yardıma koşup, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Mahalleli tarafından sudan çıkarılan çocuklar, gelen sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından Siverek Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Acil serviste tedavisine başlanan çocukların hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.
Related Posts
Premier Lig’de skandal: Yanlış ofsayt kararı!
Premier Lig Merkez Hakem Kurulu, Tottenham – Liverpool maçında Luis Diaz’ın attığı golün VAR gereçkesiyle verilmesi gerektiğini açıkladı.
İstanbul merkezli Çetinler Organize Suç Örgütü çökertildi
İstanbul merkezli 7 ilde düzenlenen ‘MAHZEN-15’ operasyonlarında, Özay Çetin ve Mert Çetin’in liderliğini yaptığı ‘Çetinler’ olarak bilinen Organize Suç Örgütü çökertildi. Operasyonlar sonucunda elebaşları da dahil olmak üzere 109 şüpheli gözaltına alındı.
Yılport Samsunspor, Adana Demirspor maçı için hazırlıklarını sürdürüyor
Yılport Samsunspor, Trendyol Süper Lig’in 33. haftasında Adana Demirspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına devam ediyor. Teknik direktör Markus Gisdol yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular, pas ve rondo çalışması yaptı. Sakatlığı devam eden Lubomir Satka ise antrenmana katılmadı. Samsun ekibi, yarın yapacakları çalışma ile maçın hazırlıklarını tamamlayacak.