Sektördeki Kıskançlığı Anlatan Ivana Sert Şok Açıklamalarda Bulundu!

Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk olan Ivana Sert, Türkiye’ye geldiği yıllarda yaşadıklarını anlatırken şok bir açıklamada bulundu. Onunla aynı ajansta çalışan kadınların, şampuanına asit koyduğunu söyledi! Detaylar ?

Sırbistan asıllı eski model, yılların “İşte Benim Stilim”inin olay jüri üyesi, kendine has aksanıyla ve güzelliğiyle her zaman çok konuşulan Ivana Sert’i tanımayanınız yoktur!

Şimdilerde sürekli olarak ekranlarda göremediğimiz ama magazin dünyası sağ olsun her zaman gündemde kalan Ivana Sert, geçtiğimiz günlerde Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programının konuğuydu.

Türkiye’ye geldiği yıllarda yaşadıklarından ve çektiği sıkıntılardan bahseden Ivana Sert’in programa damga vuran bir açıklaması oldu.

Ivana Sert, sektördeki kıskançlığın nasıl bir çılgınlık seviyesinde olduğunu anlamamıza sebep olan açıklamasında,

‘Bizim yaşadığımız mankenlik evinin içinde 2-3 kız beraber yatıyor, yani asker gibi. Yanlış anlamayın ama biz böyleydik. Bunu unutmayacağım, banyodaki kendi şampuanımın içine, allahtan kokusuna da baktım asit koymuşlar!’ dedi.

Açıklamalarına, “Kızlar iş alıyorum, çok kazanıyorum, daha fazla iş alıyorum diye, iş almayayım diye, kötü olayım bana bir şey olsun diye yani Allah korudu beni!” sözleriyle devam eden Ivana Sert, yine de insanların içindeki iyiliğe inanmayı tercih ettiğini de söyledi.

İşte İvana Sert’in kadınlar arasındaki kıskançlığın arşa çıkıp şampuana asit koymaya kadar gittiğini anlattığı anlar? Bu başka bir delilik seviyesi valla, siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir