Edirne’de Polisi “Seni Zıplatırım” Diye Tehdit Eden Alkollü Kişi Görevlileri Çileden Çıkardı

Edirne’de akşam saatlerinde alkollü bir vatandaş, belindeki silahı yoldan geçen insanlara göstererek ortaya tehditler savurdu. Diğer vatandaşları korkutan şahsı, yoldan geçen polisler suçüstü yakaladı. Fakat alkollü şahıs, polisleri de tehdit ederek herkesi çileden çıkardı.

Dün akşam Edirne’de alkol kullanan bir şahıs, yoldan geçen diğer vatandaşlara belindeki silahı göstererek tehditler savurdu.

Bu esnada olay yerinde bulunan polis ekipleri, alkollü şahsi yakaladı. Edirne’nin 1. Murat Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi’nde meydana gelen olay, gece saatlerinde yoldan geçen vatandaşları bir hayli korkuttu. Belindeki tabanca ile yoldan geçenleri tehdit eden B.S isimli şahıs, olay yerinden geçen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Polisler gelmeden silahına davranmaya çalıştı…

Olay yerinden geçen B.S’nin şüpheli hareketleri dikkatlerini çeken devriye ekibi, çevredeki vatandaşların da şikayet etmesi üzerine B.S’nin üstünü aradı. Polisleri görünce elini beline atan şahsa fırsat tanınmadan hızlıca müdahale edildi.

Polis memurlarına zorluk çıkaran ve hakaretler yağdıran B.S isimli şahsın silahına el konuldu. Ağzına gelen tüm hakaretleri saymaya devam eden B.S, görevini yerine getirmeye çalışan polis memurlarının sabrını sınadı. Ardından B.S gözaltına alındı.

“Elinizi ayağınızı kırarım, seni zıplatırım.”

Polis memurları kendisini gözaltına aldığı sırada ‘Kızın manitasına yazdı, ondan gösterdim. Ben yanlış bir şey yaptığıma inanmıyorum. Zaten ceza yazacaksın ne olacak. Hayırdır yani ne olmuş. Manitasının yanındaki adamı sarkıntılık yapmak adamlık mı, hayırdır? Kafana göre sen ne iş yapacaksın?’ diyen B.S, bir de ‘ Elini ayağınızı kırarım, seni zıplatırım ha’ şeklinde tehditler savurdu.

İşte İHA tarafından paylaşılan o anlara ait video:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir